Bitcoin Cash, Stellar Lumens, DigiByte Analiza cen: 27 października

Dominacja Bitcoin był na poziomie 62,33%, co wskazuje, że rynek altcoin nie mógł nadążyć za zyskami Bitcoin, a niektóre aktywa nawet przesuwały się w dół, gdy Bitcoin wzrastał.

Bitcoin Cash nie utrzymał się na poziomie wsparcia i mógł ponownie przetestować go jako opór przed kolejnym ruchem w dół. Stellar Lumens odnotował stałe straty w ciągu ostatnich kilku dni i DigiByte był w silnej tendencji spadkowej.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash wykazał niedźwiedzią dywergencję (białą), ponieważ cena i pęd nie zgadzały się. Spowodowało to załamanie się BCH poniżej wsparcia na poziomie 265 dolarów.

RSI również wpadł na niedźwiedzie terytorium. Razem wzięte, przedstawiło to prawdopodobny wynik, że BCH będzie widzieć mały ruch w górę, aby ponownie przetestować $265 jako opór, potwierdzając S/R flip.

Po ponownym teście, niedźwiedzi impet może przyspieszyć dla aktywów.

Istnieje również możliwość, że Immediate Edge porusza się na boki w ciągu kilku następnych dni w przedziale od 258 do 264 dolarów. Jednak wolumen obrotu był ciężki na sesji, na której utracono wsparcie, co wskazuje, że dalsze straty były bardziej prawdopodobne dla BCH niż na boki.

Stellar Lumens [XLM]

OBV pokazał, że wolumen zakupów był przytłoczony wolumenem sprzedaży w ciągu ostatniego tygodnia. W tym samym czasie cena XLM również powoli spadała.

Ostatnio cena spadła poniżej wsparcia na poziomie 0,082$ i niedźwiedzie mogą okazać się skuteczne w przerzucaniu tego poziomu na opór w ciągu najbliższych kilku godzin.

Brak wolumenu zakupu wskazywał, że XLM prawdopodobnie nie odwróci krótkoterminowego trendu do byka i prawdopodobnie zmierza w kierunku 0,079 USD lub niższym.

DigiByte [DGB]

Digibyte znajdował się w stałym trendzie spadkowym, z krótkimi rajdami odciążającymi, które nie oznaczały odwrócenia trendu.

Wskaźnik Aroon wykazał, że październik był bardzo niedźwiedzi dla DGB.

Wolumen obrotów w ciągu ostatnich kilku dni również był powyżej średniej. Stało się tak, ponieważ cena wykazywała straty, co wzmacniało siłę trendu spadkowego.

About